Genel Başkan

Kıymetli Hemşerilerim;

Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz 3. Olağan Genel Kurulu’muza teşrif eden, arayıp, yazıp yanımızda olan, bizimle beraber Çubuk’umuzu, Ankara’mızı, Türkiye’mizin gelişimine katkı sağlamak için uğraşan, didinen bütün ağabeylerimize, kardeşlerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Uykusundan, ailesinden, kendinden, malından fedakârlık gösteren, sivil toplum çalışmalarını bir dava gibi görüp uğraşan, mücadele eden her kardeşimizle bir arada, omuz omuza çalışma şerefini bir dönem daha bize sunan arkadaşlarımıza minnettarım. Her şeyden öte rabbime bana böyle bir yolda hizmet etme lütfunda bulunduğu için, böyle yol arkadaşları ile bizi bir arada tuttuğu için şükürler olsun.

Bugüne kadar yaptıklarımız; bizi ancak bundan sonra daha iyilerini yapmak için daha büyük bir heyecanı taşımaya vesile olacaktır. Bu heyecanı taşıyan her kardeşim ile bu ülkeye hizmet etmeye devam edeceğimizi bildirir, devre-i senesine yaklaştığımız 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günün’de hayatını yitiren şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve selamet dileklerimi iletiyorum. Allah bir daha böyle bir günü bu millete göstermesin. Bu millet, sevdalıları sayesinde çok daha güzel günleri hakkediyor. Gelecek güzel günler için çalışmaya var gücümüzle devam edeceğiz.

En kalbi duygularımla selamlarım.

ÇUBUK SANAYİCİ, BÜROKRAT ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

Genel Başkanı Yasin ÖZEN